Meist

Õnnelike asjaolude kokkulangemisel sai kokku grupp filateeliahuvilisi kes tundsid vajadust, lõppude lõpuks, panna kaante vahele Eestis aastatel 1991 – 2014 ilmunud postmarkide erimite ja vigatrükkide ülevaade. Sinnamaani oli igaüks meist seda teinud endale sahtlisse ja imestanud, et asi ei liigu nii kiiresti kui sooviks. Tekkinud sünergia tulemusena on lugejate lauale jõudnud 360 leheküljeline filateelia käsiraamat. Algsest ideest kajastada erimeid ja vigatrükke on käsiraamat läinud edasi. Kajastamist on leidnud ka margi kavandid, poognate ja vihikute erinevused.

Loogilise jätkuna sai loodud OÜ Vapimark, kes tegeleb käsiraamatu levitamisega ja hakkab kodulehel www.erim.ee kajastama neid erimeid ja margivigu, mida ilmunud kataloogis ei ole.

Me oleme väga tänulikud kõikide täienduste eest juba ilmunud kataloogile. Oma leiud, täpsustused ja heatahtlikud märkused palun saata e-kirjale See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..